מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
בבית הארחה נורדיה ניתן לערוך אירועי שבת משפחה באווירה קסומה, שתורמת רבות להצלחת האירוע וליצירת זיכרונות מתוקים.
 
התכנסות משפחתית ואיחוד משפחה שחבריה גרים במקומות שונים בעולם, הם חוויה מרגשת לכל המשתתפים. לצד השמחה, אירועים שכאלה יכולים להיות מלחיצים עבור המתכננים, שכן כמות מוזמנים גדולה מצריכה גם מציאת פתרונות שינה הולמים לכולם והגשת ארוחות מסודרות.
 
כדי להקל על התכנון ולהמציא את כל הפתרונות הנחוצים לכם במקום אחד, בית הארחה נורדיה מעמיד לרשותכם את כל הכלים לבילוי שבת משפחה באווירה נעימה ונינוחה. שבת משפחה תלויה במידה רבה באלמנטים המרכיבים אותה ואנו בהחלט יודעים איך ליצור עבורכם אירוע מושלם ובלתי-נשכח.

מתקנים ופעילויות
לפני כניסת השבת או במוצאי שבת עומדים לרשות המשפחה כל אמצעי העזר לעריכת הקרנות ומצגות בפני המשתתפים: מקרן, מחשב ומסך גדול. כמו כן אנו מעמידים לרשות המוזמנים מיקרופונים ואמצעי הגברה לשירה בציבור, נשיאת דברים וכו'. חדרי ההקרנה יכולים להושיב כמות גדולה של אנשים, כך שכולם יוכלו ליהנות ולהשתתף.

 האורחים יכולים להתכנס באחד האולמות שבמתחם או באודיטוריום, בקבוצה אחת או יותר, לשוחח, לשיר, לדבר ולהעלות זיכרונות באין מפריע.
 
את בית ההארחה מקיפים שטחים ירוקים נרחבים, שדות ופרדסים, שמתאימים לפעילות ספורטיבית, טיול רגלי נעים או כמה רגעים של התבוננות פנימית במהלך אירוע אמוציונאלי וסוחף.

חדרי אירוח לאירועי שבת משפחה
החדרים בבית הארחה נורדיה מותאמים למשפחות עם ילדים או זוגות. בכל חדר זוגי ישנה מיטה זוגית ניתנת להפרדה, ארון קיר גדול, מקלחת ושירותים צמודים.
 
החדרים המשפחתיים יכולים להלין משפחה בת 4-6 נפשות וגם בהם ארון קיר גדול, מקלחת ושירותים.
ישנם גם חדרים קבוצתיים המתאימים לבני נוער וחברים שמבקשים ללון יחד כקבוצה. כל החדרים ממוזגים ומזמינים.
 
חדר האוכל
לרשות המוזמנים חדר אוכל בעל תפריט עשיר ומגוון, אותו ניתן להתאים מראש במידת הצורך לבקשתכם. הארוחות הטעימות מוגשות בשפע על-ידי מלצרים לשולחנות.

חדר האוכל יכול להכיל עד 200 מוזמנים, ובמידה שתמצא בו יותר מקבוצה אחת ניתן לערוך הפרדה מוחלטת בין הסועדים לאווירה פרטית ואינטימית.
 

שבת משפחה

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות