מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
מזל טוב! החלטתם לחגוג שבת חתן
בבית הארחה אכסניית נורדיה יעמדו לרשותכם כל הכלים והמתקנים לחגיגת אירוע שבת חתן מכובד, מקרב ומשמח. בית הארחה נורדיה מציע לכם שילוב מושלם של מסורת וערכים יהודיים לצד תנאי נופש מרגיעים ומפנקים.
 
ביהדות אשכנז, נהוג לחגוג את אירועי שבת חתן בשבת שלפני החתונה, אך בעדות המזרח חוגגים דווקא בשבת שלאחריה. בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות מאמצים את הגישה השנייה, כדי להקל במעט את הלחצים והעומסים שלפני מועד החופה המיוחל.
 
בין אם אתם דבקים בגישה המסורתית או בוחרים להשקיע את כל המרץ בחתונה עצמה – חגיגת שבת חתן היא אירוע שמומלץ לא לוותר עליו ואנו נשמח ליצור עבורכם אירוע מושקע ומותאם לצורכיכם.

חגיגות שבת חתן בבית הארחה אכסניית נורדיה
בית הארחה אכסניית נורדיה הוא מקום אידיאלי לעריכת שבתות חתן ושבע ברכות. מתחם האירוח נמצא בתוך מושב נורדיה השקט שבשרון, טובל בירוק ומוקף פרדסים ריחניים.

במהלך שבת חתן מוזמן החתן לקריאה בתורה בבית הכנסת – זהו האירוע סביבו נרקם סוף השבוע כולו. אל בית הארחה נורדיה תוכלו להזמין את בני משפחתכם וחברים קרובים לשמוח אתכם באירוע שמכבד ותומך בחתן הטרי.
 
אפשר לערוך שבת חתן בלעדית במקום, או יחד עם משפחה נוספת, תלוי בכמות המשתתפים.
 
חשוב להדגיש:
בין אם אתם לבד במתחם או עם משפחה נוספת - אנו מקפידים ליצור הפרדה מוחלטת בין שני האירועים כדי להעניק לכם פרטיות מירבית, ואווירה משפחתית ואינטימית.
 
שבת חתן בבית כנסת
בבית הארחה נורדיה בית כנסת מפואר במיוחד שעומד לרשות המבקשים להתפלל באירועי שבת חתן. אם ברצונכם לקיים תפילה אינטימית, עבורכם ועבור המוזמנים שלכם, נשמח להעמיד לשימושכם הבלעדי אולם נפרד המחולק לעזרת נשים/גברים, עם עמוד תפילה וספר תורה.
 
ההתכנסות לתפילה פרטית עם בני המשפחה והחברים בלבד היא חוויה נעימה ומרגשת במיוחד, שכן אפשר להתפלל בנוסח ובמזמורים המוכרים מהבית, להביט סביב ולראות רק פרצופים אהובים ותומכים.
 
ארוחות ואולמות שבת חתן
לכל אורך אירועי שבת חתן יעמוד לרשותכם חדר אוכל פרטי וכן אולם נוסף בו יכולים בני המשפחה והחברים להתכנס בין הארוחות או אחריהן.
 
תפריט האוכל עשיר ומגוון ומוגש לשולחן על-ידי מלצרים, למעט סעודה שלישית – בופה בהגשה עצמית.
 
נשמח לראותכם חוגגים עימנו בבית הארחה נורדיה!
 

שבת חתן

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות