מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
253
days
:
06
hours
:
35
minutes
:
29
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
שבת חתן היא תמיד אירוע מרגש ויפה, אירוע בו כל המשפחה המורחבת, הן מצד החתן והן מצד הכלה נפגשים, תחילה בבית הכנסת לצורך תפילה ולאחר מכן לצורך ארוחה וחגיגה. יש מי שעורך את האירוע לפני החתונה ויש מי שעורך אותה שבוע אחרי החתונה.

בלא מעט מקרים, מי שעורך שבת חתן, מאחר ומדובר באירוע שנערך ביום שבת, הוא מעדיף לשכן את כל האורחים במקום מסוים ולערוך בו את האירוע, כך הוא לא צריך לבקש מהם לנסוע ביום שבת בכלל או בשעות הבוקר בפרט אל בית הכנסת. מאחר ובלא מעט משפחות יש שומרי שבת, הרי שמתבקש לערוך את האירוע במקום בו הוא יכול לשכן את האורחים מצד אחד ומצד שני לציין את האירוע.

אפשר למצוא לא מעט מקומות לאירוח שבת חתן בנתניה ובמקומות אחרים ברחבי הארץ, הן יישובים גדולים והן ישובים קטנים. ניתן למצוא מקומות מיוחדים שכוללים בית כנסת של המקום לצד מקום בו ניתן לשכן את האורחים, כולל ארוחות בוקר וערב. מי שמעוניין, יכול לשכן אותם במקום שכולל גם נופים יפים מצד אחד ומסלולים לטיולים מהצד שני. כך לצד האירוע השמח, יכולה המשפחה להתארגן גם לטיול משותף בטבע, כמובן שזה ידרוש הסכמה של בני המשפחה וכן יש לבחון שהדרכים אכן מתאימות לטיולים עבור כל המשתתפים באירוע.

כאמור אנחנו יכולים למצוא לא מעט מקומות שעורכים ומשכנים אורחים עבור שבת חתן בנתניה וכן במקומות אחרים. אנחנו נמצא באותם מקומות בית כנסת (לרוב מדובר בשני בתי כנסת, ספרדי ואשכנזי), חדרי אירוח ברמה גבוהה, מטבח או לפחות נמצא בחדרים מטבחונים בהם ניתן לבשל באופן חופשי, חדר או אולם בו ניתן לערוך ארוחה לכולם ועוד מגוון אטרקציות ודברים שיאפשרו לארח אירוע למופת.

חשוב שנזכור, אירוע שבת חתן הוא אירוע ייחודי ומיוחד, לכן עלינו להשקיע לא מעט זמן בחיפוש אחר מקום מושלם שגם יתאים לאופי האירוע וגם יתאים לכמות וסוג האנשים אשר אמורים להגיע לאירוע. לשם כך עלינו לוודא שהמקום זמין ונגיש לכלל האורחים שלנו.

דוגמא טובה למקום שכזה הוא בית הארחה נורדיה אשר נמצא קרוב לנתניה. כל מי שרוצה לערוך אירוע שבת חתן בנתניה והסביבה מוזמן אלינו לבית הארחה, אצלנו תמצאו בית כנסת יפהפה, מדשאות, חדרי אירוח ברמה גבוהה ועוד. כל מה שאתם מחפשים עבור אירוע שבת חתן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר וקביעת תאריך לאירוע.
 

שבת חתן בנתניה

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות