מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
המעבר לבגרות הוא טקס חשוב ומעצב בחייו של הנער, ואחד שמותיר רושם גדול על החוגגים אותו.
 
ישנן דרכים רבות לציין את טקס המעבר אך בשנים האחרונות קמה גישה חדשה-ישנה שקוראת לבלות את התקופה החשובה הזו יחדיו, עם בני המשפחה וחברים, באירוע שבת בר מצווה.
 
שבת בר מצווה בבית הארחה נורדיה
בית הארחה נורדיה מארח אירועי שבת בר מצווה מזה כחמש שנים. בית ההארחה היה מהראשונים בארץ להציע חבילה כוללת לאירוע מושקע: חדר אוכל פרטי, תפריט עשיר ומפנק, בית כנסת מפואר, בריכה, חדרים נוחים ואולמות התכנסות. אנו מקפידים ליצור הפרדה מוחלטת בין החוגגים לבין משתכנים אחרים, ומעמידים לרשותכם מתקנים בלעדיים כדי שתוכלו לשיר ולשמוח ללא דאגות וללא הפרעות.
 
בנוסף למתקנים העומדים לרשותכם, תוכלו ליהנות גם מטיולים קלים בסביבה המטופחת: בית הארחה נורדיה מוקף פרדסים ושטחים ירוקים נרחבים שניתן לחקור בקלות באמצעות פעילות ספורטיבית או הליכה נוחה.

חגיגת שבת בר מצווה בבית כנסת
לרשות המתפללים בית כנסת מפואר בשטח בית ההארחה בו ניתן להשתמש בחופשיות. אם ברצונכם להתפלל בפרטיות, לצד מוזמני האירוע שלכם בלבד, נשמח להעמיד אולם מאובזר לשימושכם הבלעדי. האולם מחולק לעזרת נשים/גברים עם עמוד תפילה וספר תורה.
 
התפילה המשותפת לצד בני המשפחה והחברים באירוע כל כך חשוב יוצרת אווירה אינטימית ומיוחדת, שלא ניתן להשיג בשום צורה אחרת. הנער עולה לתורה באולם מלא מכרים שתומכים בו ומעודדים אותו בשעתו היפה.
 
שום אירוע לא מושלם בלי נאום...
בית הארחה נורדיה מכיל אודיטוריום מפואר ומאובזר באופן מלא: מסכים, מקרן, ציוד הגברה ושלל פתרונות שיהפכו את האירוע שלכם לחגיגה. לפני כניסת השבת או במוצאי שבת  אפשר לערוך הקרנת מצגת או לשאת דברים: נאום או דרשה מפי הילד וכו'.
 
תפריט שבת בר מצווה
כדי להפוך את החגיגה שלכם למושלמת, השפים של בית הארחה נורדיה הרכיבו תפריט עשיר ומדויק, מוגש לשולחן על-ידי מלצרים או בצורת בופה שופע ומפנק. יין, לחמים מתוקים ומנות בשריות עסיסיות מלווים את החגיגות ומבטיחים לכם שבת בר מצווה בראש שקט.
 
אנו עובדים עם הכשרים מכל הסוגים: רבנות לב השרון (הרב כובאני), מחפוד, בית יוסף, רובין ועוד. כמו כן, ניתן לתאם מראש מנות מיוחדות עם השף שלנו.
 

שבת בר מצווה

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות