מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
כולנו מכירים את מתחמי האירועים הגדולים והיוקרתיים במרכז הארץ שמנסים לדמות אזור טבע, שעם השנים הופכים להיות יותר יקרים ובעיקר מהולים בהשראות מודרניות ונוצצות. הטרנד הזה במרוצת הזמן גרם להרבה אנשים להסתייג ולחפש מקומות לאירועים שהם הרבה יותר נעימים, שקטים ובעיקר מחוברים לטבע. אבל מה שהרבה לא יודעים זה שעדיין אפשר למצוא מקומות כאלה במרכז, בלי לנסוע לצפון או הדרום הרחוקים.

יתרונותיהם של מקומות לאירועים במרכז הארץ

אם אנחנו מחפשים מיקום לאירוע מכל סוג, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה ואפילו נופש לעובדים, יש מספר יתרונות מהותיים בקיומם במרכז הארץ ובפרט במסגרת מתחמי אירועים בחדרה והסביבה:

מרחק

מרבית האוכלוסייה כיום מרוכזת באזור המרכזי של הארץ ולכן אם נרצה להעביר אירוע מכל סוג ונבחר באחד מקצות הארץ, זה ירים גבה או שתיים מצד האורחים שלנו. אבל, זה ממש לא אומר שצריך להתפשר על מיקום מרכזי שהוא פחות מועדף עלינו. בבית הארחה של נורדיה למשל, נוכל להקים כל סוג אירוע שנרצה וזאת בלי להתרחק בכלל מהמרכז.

פסטורליות ומנוחה

אחד הדברים הנפלאים בארץ שלנו הוא הנוף המטורף והאווירה הקיבוצית ביעדים מסוימים. מה שמפתיע רבים זה שאפשר למצוא את כל זה גם במרכז הארץ שלנו, לדוגמא בבית ההארחה שלנו, המוקף בעצים ואזורים ירוקים פסטורליים, המקנים לנפש שלנו את ההפסקה הנדרשת לה מהרעש של העיר.

מחיר

לבסוף, לא נוכל להתעלם מהעובדה שאירועים במסגרת מתחמי אירועים בחדרה והסביבה, יעלו לנו באופן משמעותי פחות מאירוע בלב תל אביב. אז בעצם אנחנו מקבלים בדיוק את החוויה שחיפשנו, במיקום מושלם ובמחיר הגיוני ונוח.

מתחמי אירועים בחדרה – בית הארחה נורדיה

אז אם אתם מחפשים מתחמי אירועים בחדרה והסביבה, שהם נעימים למראה ורחבים ופסטורליים, בהחלט הגעתם למקום הנכון. בית הארחה נורדיה הוא המקום המושלם עבור אירוע מכל סוג ותוכלו למצוא חדרי אוכל נרחבים, בריכה, חדרים שקטים ונעימים וכמובן אולמות ומדשאות רחבי ידיים, לכל סוג פעילות שתרצו לקיים.

השורה התחתונה

בעוד שמתחמי אירועים רבים רק מנסים לדמות אווירה ירוקה בלב העיר העמוסה והפקוקה, בית הארחה נורדיה עושה זאת באופן טבעי ובלי מאמץ, במרכז המדינה. לכן, אם אתם מחפשים חוויה אותנטית לאירוע בלתי נשכח בחייכם, צרו עמנו קשר לתיאום האירוע שלכם בהקדם. 

מתחמי אירועים בחדרה

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות