מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
אחד הפעילויות הפופולריות וההכרחיות ביותר לבתי עסק מכל סוג בימינו הם כנסים לאומיים ובין לאומיים, שמטרתם היא להעשיר את עולמו של העובד בתחום מסוים, בין אם מקצועי או אחרת. לרוב כנסים אלו צריך לנהל באופן רשמי ומכובד, פי כמה וכמה ואם ישנם אורחים מחו"ל ולכן אנחנו נתקלים בבעיה מחודשת והיא היכן לקיים את הכנס שלנו באופן נוח ומשתלם.

איפה כדאי להעביר כנס בארץ

האזור המומלץ ביותר כיום להעברת כנס מקצועי ומעשיר הוא כמובן אזור המרכז. הסיבה לכך היא כמובן הקרבה לנמלי התעופה, המגוון הרחב של מרכזי כנסים מכל סוג וכך הלאה. לעומת זאת, העברת כנסים בקצות הארץ היא פחות נוחה, עקב הנסיעה הארוכה והתחושה המבודדת. 

יחד עם זאת, אחת הבעיות הכי גדולות במרכז היא כמובן המחיר וההמוניות ולכן כאן דווקא נמליץ לכם על כיוון שפחות חשבתם עליו והוא בחירה של מרכז כנסים בחדרה.

למה דווקא כנסים בחדרה

אזור חדרה נחשב לאזור המרכז והנסיעה מלב תל אביב היא לא ארוכה, יחד עם זאת האווירה שנקבל אם נבחר להקים כנסים בחדרה היא שונה לגמרי. נוכל להרים כנסים נרחבים, כמעט לגמרי בחיק הטבע, עם כל התנאים המודרניים והאופטימליים ביותר ובעיקר במחיר נוח ומשתלם. משמע, בעבור מחיר טוב נוכל להרשים את העובדים שלנו מהארץ ומחו"ל, על ידי כנס יוקרתי, פסטורלי ומרשים.

איפה נמצא מרכז כנסים בחדרה

אם אתם מחפשים מרכז כנסים בחדרה וסביבתה, שיכול לספק לכם אולמות לכנס, אזורי לינה, אוכל ונופש, אתם כבר לא צריכים לחפש, היות ובית הארחה נורדיה הוא המקום שאותו חיפשתם. בית ההארחה הוותיק שלנו מהווה בית לאירועים מגוונים, שנים רבות. במסגרת האירוח נוכל לספק לכם את כל הצרכים שלכם, לתקופת הזמן הרצויה על ידכם. כל מה שצריך לעשות זה ליצור עמנו קשר לתיאום והתאמת המתחם לצרכי הכנס המיוחד שלכם.

השורה התחתונה

כנסים הם חלק מהנה וחשוב מאד במסגרת בתי עסק רבים ולכן בחירה נכונה של מרכז כנסים הוא קריטי להצלחתו. ההמלצה החמה שלנו היא דווקא מרכז כנסים בחדרה והסביבה, ובפרט בית הארחה נורדיה הפסטורלי, שיכול להעניק לכם את כל המרחב הנדרש לניהול כנס יוקרתי בחיק הטבע, לצד הענקת שירותי הסעדה ולינה לאורחים ולעובדים החשובים.

מרכז כנסים בחדרה

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות