מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
מי שעוקב אחרי מדורי הספורט יודע, שקיץ זו לא רק עונת המלפפונים, אלא גם העונה של מחנות האימונים. הקבוצות הגדולות יוצאות למחנות אימונים ברחבי העולם, בדרך כלל באירופה, שם הן מתגבשות, מתאמנות, מבצעות משחקי אימונים נגד קבוצות שונות, וכן המאמנים עוקבים ובוחנים שחקנים זרים.

מי שמכיר את עולם הספורט מקרוב יודע, שהתחום של מחנות אימון יצא מזמן מעולמן של קבוצות ספורט מקצועיות, קבוצות בוגרים, וכיום גם קבוצות נוער וילדים יוצאות מדי קיץ למחנות אימון מסוגים שונים. מחנות אימון, שמטרתן הוא יותר לגבש את הקבוצה, לאפשר לשחקנים להכיר אחד את השני ולהתחבר, מחוץ לשגרת האימונים הרגילה בעונה.

מאחר ומדובר בקבוצות של ילדים, נערים ונוער, לא פעם הן יוצאות למחנות אימון ברחבי הארץ, למשל מחנות אימון בשרון, ולא בחו"ל. מי שיעלה בעתיד לקבוצת המבוגרים, בוודאי יזכה לצאת גם למחנות אימון מעבר לים.

מה צריך בשביל לתכנן מחנה אימון בארץ
לפני שנסביר מה צריך בשביל לתכנן מחנה אימון בישראל, נסביר בקצרה את היתרונות של מחנות אימון ובפרט בישראל.

למחנות אימון יש 4 יתרונות, שכל מאמן מכיר: ראשית, הוא מאפשר לו לראות כיצד השחקנים מתפקדים מחוץ לאימונים, ביום יום. איך הם מתנהגים כבני אדם וחברים. שנית, מחנה אימון זה זמן טוב לבצע ניסויים שונים בהרכבים, לתרגל תרגילים שונים, דברים שבמהלך העונה קשה מאוד לעשות. שלוש, מאחר ומדובר ומחנות אימון הן בדרך כלל בקיץ, זה עוזר לשחקנים לשמור על שגרה ספורטיבית גם כשהם לא נמצאים בשגרת אימונים רגילה. ארבע, היתרון של מחנה אימונים בישראל הוא, שאם חס וחלילה קורה משהו, מדובר בסביבה מוכרת, וניתן לטפל בעניין מיד.

מחנות אימון צריכים מספר דברים על מנת שניתן יהיה להפיק מהם את המיטב. למשל, בית הארחה איכותי וטוב, עם חדרים מסודרים ומאורגנים, מטבח טוב, חדר סלון בו ניתן לבצע פגישות קבוצתיות ועוד. כמובן שיש צורך במגרשי אימונים מתאימים, טובים וקרובים, עדיף שגם יהיה חדר כושר במקום. וכן מומלץ שהמחנה אימונים לא יהיה קרוב מדי למרכזי ערים או קניונים אך שיהיה ניתן להגיע אליהם במרחק נסיעה, בכל זאת, חלק מתהליך הגיבוש זה גם לבלות ביחד.

דוגמא למקום בו ניתן לערוך מחנות אימון בישראל, הוא בית הארחה נורדיה שנמצא באזור נתניה. בית הארחה זה מארח קבוצות מגוונות, משפחות וכן בודדים. ניתן לקבל בבית הארחה שירות מלא, במקום ניתן גם לערוך כנסים וימי עיון ועוד.
 

מחנות אימון

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות