מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
מה חשוב לדעת על מחנה קיץ לנוער? מה הם התנאים אותם מציעים בבית הארחה של מושב נורדיה? איך בוחרים את בית הארחה הטוב ביותר עבורכם?

בין אם זה בעבור מחנה קיץ לנוער או לכל צורך אחר חשוב מאוד לדעת איך לבחור את בית הארחה האיכותי ביותר. כאמור אין להתפשר על ניסיון. לבית הארחה נורדיה יש שנים רבות של ניסיון באירוח בני נוער מכל רחבי העולם. על כן לבית הארחה זה יש מוניטין רב שנרכש בזכות הצלחות רבות של אירועים מסוגים שונים.

לבית הארחה נורדיה הממוקם במושב נורדיה שבשרון יש הרבה מאוד יתרונות. המושב ממוקם באזור מרכזי ומותאם ונוח להגעה לכל רחבי הארץ. מושב נורדיה שבשרון מוקף באטרקציות רבות אשר נכונות לילדים ואפילו למבוגרים. ניתן למצוא ממש סמוך חוף ים אטרקטיבי במיוחד.

ניתן לקיים בנורדיה מחנה קיץ לנוער לקבוצות גדולות וכמו כן לקבוצות קטנות יותר. בבית הארחה זה עושים ימים כלילות על מנת להציע את השירות הטוב ביותר עבור האורחים השונים שמגיעים מכל קצוות העולם. החל מחדרים מרווחים ואיכותיים ביותר הכוללים את כל אשר נדרש לאירוח מושלם.

מחוץ למתחם החדרים ניתן יהיה למצוא הרבה מאוד אטרקציות לפעילויות שונות כמו בריכת שחיה  מטופחת (כרוך בתשלום) ועוד. חדר האוכל מוכן ומזומן לקליטת האורחים, מוקפד מאוד תוך דגשים על ניקיון והכנת מאכלים איכותיים ביותר.

מחנות קיץ בישראל? למה נורדיה?
הקומפלקס של בית הארחה נורדיה כולל בין השאר כיתות לימוד וחדרי הרצאות וכמו כן אודיטוריום. במתחם ישנו גם אולם אירועים המותאם לכל סוגי האירועים כולל אירועים משפחתיים כמו בר ובת מצוות חתונות ובריתות. באולם זה נעשים אירועים חברתיים של חברות ובתי ספר. לבית הארחה נורדיה יש הרבה מאוד לקוחות מרוצים כמו משרד הביטחון וגופים גדולים אחרים.

מחנה קיץ לילדים? נורדיה לשירותכם!
בנורדיה יש את הצוות האיכותי ביותר וכמו כן את כל היכולות והידע לארח ילדים לאירוח בלתי נשכח. קייטנות קיץ וכמו כן עוד הרבה מאוד פעילויות באחריות מלאה. מותאם לאירוח ילדים גם מהמגזר הדתי.
 

מחנה קיץ לנוער

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות