מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
מורים במגמת אמנות? מחפשים מקום לאירוח מחנה קיץ?

אם אתם מורים או מנהלים מגמה לאומנויות כמו מוסיקה, תיאטרון או קולנוע, יש לכם אפשרות לארגן מחנה קיץ לאומנויות במיקום מושלם באיזור השרון. מחנה קיץ כיתתי צריך לכלול לינה, ארוחות, פעילות לימודית ומעשירה ואפשרות לערוך פעילויות במבנה חיצוני ופנימי. על מנת שתוכלו לערוך מחנה קיץ מהנה ומיוחד עבור התלמידים שלכם, חשוב שיהיה במקום שבחרתם את כל אותם אמצעים הנדרשים לתלמידים שלכם למחנה איכותי ומעשיר.

אירוח מושלם למגמות בית ספר ואקדמיה

מנהלי מגמת קולנוע, מוזיקה ותיאטרון יכולים לערוך מחנה קיץ מושלם עם תוכנית לימודית מוכנה מראש המביאה איתה את כל המטרות מבחינת למידה. אם אתם מנהלים מגמת קולנוע, מוסיקה או תיאטרון, את מחנה הקיץ הבא שלכם תוכלו לקיים בבית הארחה הכולל בין היתר חדרי אירוח מפנקים לתלמידים, אולמות להרצאות, כיתות לימוד ואמפי תיאטרון חיצוני לאירוח של 500 תלמידים וכולל במה להופעות והצגות על פי הנדרש למגמה שלכם. במקום עצמו, ניתן לבצע צילומים והקלטות למגמת תיאטרון או קולנוע במקום ירוק ופסטורלי.

הפקת מחנה קיץ בבית הארחה

יש לכם תקציב מוגדר מראש? רוצים לבדוק אופציות למחנה קיץ למגמת מוסיקה או קולנוע? יש לכם אפשרות לערוך את מחנה הקיץ שלכם במקום המספק לכם ולתלמידים שלכם כל מה שאתם צריכים – מחדרי אירוח ללינה ללילה אחד או יותר ועד חדר אוכל עם אוכל כשר לתלמידים שלכם. מורים במגמת מוסיקה, קולנוע או תיאטרון המעוניינים לערוך מחנה קיץ, יכולים להזמין מספר חדרי אירוח בבית הארחה איכותי באיזור השרון. כל תחומי מגמת אומנות מתאימים להפקת מחנה מושלם לתלמידים במחיר משתלם במיוחד. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר למחנה קיץ איכותי למגמת אומנות, צרו קשר עכשיו עם בית הארחה נורדיה כאן דרך האתר.

מחנה קיץ לאומנויות בבית הארחה בשרון

רוצים לסגור תאריכים למחנה קיץ לאומנויות? מחפשים את המקום המושלם עבור התלמידים שלכם? בית הארחה נורדיה מספק לכם 50 חדרי אירוח, חדר אוכל ענק ו-12 אולמות וחללים ממוזגים להרצאות, שיעורים וסדנאות. בנוסף לכך, תוכלו למצוא במקום אמפי תיאטרון ענק המתאים להופעות, הצגות ולימודי תיאטרון ומוסיקה. צרו קשר עכשיו עם הצוות שלנו בבית הארחה נורדיה דרך האתר, ותוכלו לקבל הצעת מחיר המותאמת במיוחד לצרכים של התלמידים שלכם.

מחנה קיץ לאומנויות

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות