מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
כל מי שחווה את החוויה של בילוי בבית הארחה כזה או אחר יודע כי אירוח כזה צריך המושלם ביותר. עבור רבים וטובים בילוי של סוף שבוע או כמה ימים באמצע השבוע זה הוא הבילוי והנופש אשר מתוכנן במשך זמן רב. בבית הארחה נורדיה מודעים לצרכים של כל לקוח ולקוח ומעניקים את התנאים המעולים ביותר למתארחים בבית הארחה זה. לטובת האירוח המושלם עושים במלאכה טובי אנשי המקצוע בתחום זה.
 
למה להעדיף לקיים את המחנות בבית הארחה נורדיה על פני מחנה קיץ בחול? מה היא המשמעות של אירוח בבית הארחה הטוב ביותר? מי הם האורחים של בית הארחה נורדיה? מה הם השירותים אשר מעניקים בבית הארחה זה?
 
עבור רבים וטובים מחנה קיץ בחול עשוי להיות הבילוי המושלם. עבור אחרים, בית הארחה נורדיה הוא הבילוי המעולה ביותר. בבית הארחה זה מארחים לאורך הרבה מאוד שנים קבוצות מחוץ לארץ וכמו כן קבוצות רבות המגיעות מכל רחבי הארץ. לקוחות רבים של בית הארחה נורדיה מספרים כי עבורם מחנה קיץ בנורדיה הוא ממש כמו מחנה קיץ בחול.
 
מה שעושה את ההבדל הגדול הוא כאמור הרצון של הצוות המקצועי לארח ברמה הגבוהה ביותר. הושקעו משאבים רבים הן בכוח האדם וכמו כן בתכנון בית הארחה על מנת להעניק את החוויה המושלמת. בבית הארחה נורדיה שופצו 44 חדרי אירוח וכמו כן נוספו עוד אולמות, שטחי חצר וכו'.
 
מחפשים מחנות קיץ? בית הארחה נורדיה לשירותכם!
בבית הארחה נורדיה ניתן ליהנות מחדר אוכל גדול ומושקע, בית כנסת, אמפי תיאטרון, מתקנים וכיתות מאובזרות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בית הארחה נורדיה ממוקם במרכז הארץ, חניה בשפע, אווירה אינטימית ופסטוראלית. בבית הארחה זה מתארחים לאורך השנה הרבה מאוד אורחים אשר מגיעים לאותם מחנות קיץ ישראליות וכמו כן כאלו אשר נהנים מימי כיף חד יומיים, הרצאות, השתלמויות ועוד.
 
מה עוד ניתן למצוא בבית הארחה נורדיה?
ניתן למצוא חדרים המתאימים למשפחות של זוג ועוד ארבעה ילדים וכמו כן חדרים קטנים יותר. תפריט מגוון ועשיר מאוד. בבית הארחה נורדיה גישה לבעלי מוגבלויות.
 

מחנה קיץ בחול

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות