מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
בשביל להיות ספורטאי טוב, יש הרבה תכונות שאנחנו צריכים, אך אנחנו צריכים גם סביבה מתאימה לפעילות ספורטיבית ולאימונים. אז בתקופה השוטפת, קרי במהלך העונה, אנחנו צריכים להתאמן במגרש אימונים איכותי מקצועי, עם כל התוספות הנלוות, קרי מכון כושר, ג'קוזי, ספא, חדר עיסויים וכדומה. בימי הקיץ, כלומר בימים שבין עונה לעונה, ברוב מסגרות הספורט, אנחנו צריכים לצאת למחנה אימונים במקום איכותי לא פחות.

הרעיון של מחנה אימונים הוא לא חדש, למעשה כבר בשנות החמישים והשישים הוא החל להתפתח, ועם השנים הוא גדל וצמח, כיום יש קבוצות ספורט, בעיקר העשירות שבהן שיוצאות לשתי מחנות אימונים בקיץ, לעיתים מחנה אחד זה באמת לאימונים ומחנה אחר הוא יותר לצורכי פרסום ושיווק במדינה אליה הם נוסעים.

כיום גם לא רק קבוצות מקצועיות יוצאות למחנה אימונים, גם ספורטאים במקצועות של ספורט אישי, למשל רוכבי אופניים לקראת הטור דה פראנס, מתאגרפים, רצי מרתון, טניסאים ועוד. כיום גם קבוצות ילדים ונוער יוצאות מדי קיץ למחנה אימונים, המשמש גם לצורכי אימון וגיבוש וגם כסוג של צ'ופר על העונה שזה עתה סיימו.

מדוע מומלץ לצאת למחנה אימונים
למחנה אימונים יש כמה יתרונות, הן בתחום הפרקטי, כלומר האימון והמשחק והן בתחומים אחרים, למשל מנטאליים. ניקח למשל קבוצה עם קהל גדול. על מנת להתכונן היטב לקראת השנה הקרובה, אליה לעבוד בשקט. היא לא תוכל לעשות זאת במגרש האימונים שלה, שכן סביר להניח שהקהל יגיע לכל אימון ויפריע. במחנה אימונים מרוחק זה הרבה יותר נוח והגיוני. לכן קבוצות נוהגות לנסוע לחו"ל. שם הרבה יותר פשוט להתאמן ולהתכונן לקראת עונת המשחקים הבאה.

אך זה נכון גם במקרה של ספורטאי שעובד לבדו או רק עם מאמן. בסביבה הרגילה שלו, יש יותר מדי דברים שעלולים להפריע לו להתאמן בצורה סדירה. כאשר הוא יוצא למחנה אימונים במקום שקט, רגוע, מקום שמיועד למחנות אימונים, הוא נהנה מאפשרות להתאמן בשקט ובשלווה, להירגע מכל מה שעבר עליו במהלך השנה, להחזיר לעצמו את הכוחות, בלי שיצטרך להתמודד עם פיתוים שונים בסביבה הקרובה אליו.

מי שמחפש מחנה אימונים קרוב, יכול למצוא מחנה אימונים בשרון בבית הארחה נורדיה אשר ליד נתניה. מדובר בבית הארחה, שבמהלך השנה מארח קבוצות שונות, מארגן ימי עיון וכנסים, ומארח גם משפחות וזוגות. בבית הארחה נורדיה ניתן ליהנות מתנאים איכותיים וטובים לביצוע מחנה אימונים מסוגים שונים עבור ספורטאים במקצועות מגוונים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המקום והם ידאגו לשריין עבורכם חדרים.
 

מחנה אימונים

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות