מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
העיר נתניה ידועה בזכות חוף הים המדהים שלה, האוכלוסייה המגוונת שחיה בה, סניף איקאה שהיה הראשון בישראל, ובזכות קבוצת הכדורגל האלמותית שלה משנות השבעים והשמונים. אך העיר נתניה ידועה גם בזכות העובדה, שבסביבתה יש לא מעט מקומות בהם ניתן לערוך מחנות אימונים.

בזמן שקבוצות ספורט מקצועיות וספורטאים מקצועיים, נוסעים ברחבי העולם לערוך מחנות אימונים, אזי שיש לא מעט קבוצות וספורטאים שמגיעים למחנה אימונים בנתניה. אותם ספורטאים נהנים ממתקנים איכותיים, בתי הארחה טובה והכי חשוב עבור מחנה אימונים, שלווה ושקט. העיר נתניה, מי שלא יודע, מיתגה את עצמה בעשור האחרון כעיר ספורט, ואחת הדרכים היתה באמצעות אותן מחנות אימונים אשר נערכים בעיר ובסביבתה הקרובה.

למה דווקא מחנה אימונים בנתניה?
במשך שנים, במיוחד בשנות התשעים, אז נכנס כסף גדול לעולם הכדורגל, יצאו קבוצות למחנות אימונים בחו"ל. המצדדים בכך טענו, שזו הדרך היחידה לאפשר אימונים בקיץ בתנאים טובים, לערוך משחקי אימון וליהנות משקט ושלווה לפני שמתחילה העונה. המתנגדים טענו, שמדובר בבזבוז כסף וניתן לערוך מחנה אימונים בישראל ואין צורך לנסוע עד אירופה בשביל זה.

במהלך השנים, ממשבר כלכלי שפקד חלק גדול מהקבוצות בכדורגל (ולא רק במקצוע זה), הן החלו לחפש מקומות למחנות אימון בישראל. בין היתר, הם גילו את האפשרות לערוך מחנה אימונים בנתניה ובסביבתה.

היו לכך כמה יתרונות, ראשית, מזג האוויר בעיר הוא טוב בקיץ. לא מדובר בלחות של תל אביב, לא מדובר בחום של באר שבע ואילת. מזג אוויר נעים שאפשר לעשות בו ספורט. שנית, באיזור השרון יש מקומות רבים שניתן להתאמן בהם, הן מגרשים והן אזורים פתוחים שונים, שלוש, מדובר על אזור מרכזי, קרוב, אם קורה משהו, אם צריך משהו, הכל נמצא ליד. זה מתאים בעיקר כשמדובר במחנה אימונים לילדים ולנוער. ארבע, קל מאוד לארגן משחקי אימון למשל באיזור זה, כי יש מספיק קבוצות בסביבה. להבדיל נגד מאזורים אחרים בארץ, שיש קושי מסוים בכך.

אלו הסיבות שכיום ניתן למצוא קבוצות רבות מישראל (לעיתים אף קבוצות מחו"ל) שמגיעות לערוך מחנות אימון בנתניה.

דוגמא למקום בו ניתן לערוך מחנה אימונים בנתניה והסביבה, הוא בית הארחה נורדיה, שנמצאת לא הרחק מהמושב, על הדרך לנתניה. בבית הארחה תוכלו לו את כל המתקנים הנדרשים למחנה אימונים, בית הארחה ברמה גבוהה, שירות נפלא, וכן גם שקט ושלווה שכל קבוצה וכל ספורטאי צריכים ומחפשים לפני תחילת עונת המשחקים הקרובה.
 

מחנה אימונים בנתניה

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות