מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
כיום ישנה הבנה נרחבת בנוגע לחשיבות של העשרת הידע והמקצועיות של העובדים שלנו, וזאת לצד הרחבת ההכרה שלהם בנושאים חברתיים חשובים. לימים חשובים כאלה אנחנו קוראים ימי עיון וימים אלו לא תמיד פשוט לנהל אותם בין כתלי החברה עצמה ולכן על מנת לנהל אותם באופן מקצועי וגם מהנה עלינו להשכיר חדר ליום עיון. אבל נשאלת השאלה – איפה?

למה בכלל צריך חדר ליום עיון

ובכן צריך בדרך כלל הרבה יותר מחדר עבור ימי עיון, ובעצם אנחנו זקוקים לרוב למתחם מפנק ונרחב, שבו נוכל להעניק כיבוד קל ואפילו ארוחות מסודרות, אזור רישום וקבלה וכמובן אולם, או חדר, שיכילו את כל האורחים שלנו, באופן נוח וממוזג. חשוב לזכור שהאורחים והעובדים שלנו הולכים לבלות שם את כל היום ולכן אין להתפשר בכלל על שום אלמנט שציינו.

איפה כדאי להעביר ימי עיון

האזור המומלץ ביותר להעברת ימי הוא כמובן אזור המרכז, אבל בניגוד למה שתחשבו אנחנו לא מתכוונים לאזור תל אביב והסביבה. אנחנו ממליצים דווקא להעביר ימי עיון בחדרה המרכזית וסביבתה. הסיבה לכך היא כמובן הקרבה לשאר אזורי המרכז, הנגישות הקלה וגם האווירה שאנחנו מקבלים.

ימי עיון בחדרה והסביבה נוכל להעביר במתחמים שקרובים יותר לטבע, שיספקו לנו את הבידוד והשקט הנדרש ובכך זה יעזור לאורחים שלנו להירגע ולהתרכז על יום העיון עצמו, בלי האווירה המלוכלכת והעירונית.

איפה יש חדרים עבור ימי עיון בחדרה

אם אתם מחפשים מיקום נוח ומשתלם עבור ימי עיון בחדרה וסביבתה – בית הארחה נורדיה הוא הפתרון המושלם. בבית אירוח זה תוכלו למצוא אולמות נרחבים לכל סוג של פעילות שתרצו להעביר, אזורי לינה, בריכה, חדר אוכל גדול עם תפריט שניתן להתאים לצרכים שלכם ועוד. את כל התנאים המעולים הללו תוכלו לקבל בסביבה פסטורלית וקיבוצית, שתתן לכם הפסקה קלה מהרעש של העיר ושתעזור לאורחים שלכם להיות לגמרי בתוך חווית יום העיון.

לסיכום

ימי עיון הם ימים כיפים ומהנים עבור אורחי ועובדי החברה והם כמובן חשובים מאד לידע המקצועי שלהם. לכן, חשוב להעביר אותם במקומות שקטים ונעימים, בעלי תנאים אופטימליים ונקיים. אז אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עמנו בבית הארחה נורדיה, לתיאום תאריך והפקת יום העיון המושלם לצוות שלכם. 

ימי עיון בחדרה

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות