מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
253
days
:
06
hours
:
35
minutes
:
29
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
מה היא הדרך הנכונה ביותר לבחור את האכסניה שלכם? עבור מי מתאימה האכסניה במושב נורדיה? מה הם השירותים אותם ניתן לקבל בבית הארחה בנורדיה?

הנופש הכרחי בעבור כל אחד ואחת. בין אתם תלמידים בבית הספר או חיילים בשירות סדיר או מבוגרים יותר לנופש יש השלכות מרחיקות לכת על כל אחד. על כן חשוב מאוד לדעת לבחור נכון את הנופש שלכם. מומלץ ביותר לקבל את חוות דעתם של כאלה שכבר ניסו והצליחו. לבית הארחה נורדיה שבשרון יש הרבה מאוד לקוחות מרוצים שיכולים להעיד על כך.

מה עושה את אותן אכסניות בשרון של מושב נורדיה לכל כך מיוחדות? ראשית כל חשוב מאוד לציין כי האכסניה של מושב נורדיה מותאמת הן לדתיים ממש כמו לחילוניים. חדר האוכל מוכשר על פי הכשרות של הרבנות הראשית וכמו כן על פי הכשרתם של בית יוסף, הרב מחפוד ועוד.

אכסניות בשרון של מושב נורדיה מותאמות כמו כן גם לקבוצות ומשפחות גדולות וכמו כן לזוגות ולבודדים. ניתן להשכיר חדרי אירוח גדולים של עד שישה אנשים בחדר או חדרים מצומצמים יותר לזוג.

חדרי האירוח כוללים בין השאר את כל מה שנדרש לאירוח מושלם. מיטות נוחות במיוחד ועוד מרכיבים נוספים המשלימים חדר איכותי ביותר. אכסניות בשרון נורדיה עם חדר האוכל נקי ומסודר. האוכל הוא מעשה ידיו של שף בעל שם. ניתן להזמין ארוחות מיוחדות על פי מהצורך.

אכסניית נוער במרכז? למה דווקא בנורדיה?
ראשית כל הגישה נוחה ביותר. קרוב למרכז, מרחק חמש דקות נסיעה מנתניה מותאם לאורחים מכל רחבי הארץ, כאלה שיגיעו למושב נורדיה בתחבורה ציבורית וכמו כן לבאים ברכבם הפרטי. בסמוך למושב ישנם חופים מרהיבים ביופיים ועוד אטרקציות המותאמות הן לצעירים והן לבוגרים יותר. נופים פסטורליים ומרשימים ביותר, אירוח כפרי בלב מושב בלתי נשכח.

דירות נופש בשרון? בית הארחה נורדיה למענכם!
בית הארחה של נורדיה כולל מגוון רחב של פעילויות. דירות הנופש הם חלק מקומפלקס גדול של חדרי הרצאות אולם אירועים ועוד. אכסניות במרכז הארץ עם דגש על תודעת שירות גבוהה.
 

אכסניות בשרון

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות