מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
253
days
:
06
hours
:
35
minutes
:
29
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
אחד האירועים החשובים לפני או אחרי חתונה, תלוי מאיזו עדה אתם, הוא אירוע שבת חתן. לא מעט גברים לא מוכנים לוותר על אירוע זה ומזמין אליו הן את בני משפחתם והן את בני משפחתה של כלתם.

אירוע שבת חתן, כידוע, כולל הן אירוע בבית הכנסת והן ארוחה משותפת וחגיגית לאחר האירוע. בשונה מאירועים אחרים, אירוע שבת חתן מתאפיין בכך, שלא פעם הוא נעשה מחוץ לבית, כשמשפחת החתן מארחת את משפחת הכלה בבית הארחה. ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, מאחר ומדובר באירוע שנערך ביום שבת, הרי שכל מי ששומר שבת, לא יוכל להגיע לאירוע אם הוא לא ישן קרוב לבית הכנסת. מאחר ולא תמיד משפחת החתן יכולה לארח את האורחים שלה בביתם, הרי שהיא בוחרת להזמין מקום אירוח לסופ"ש, מקום בו ניתן לערוך שבת חתן בצורה יפה ומרשימה.

אנחנו יכולים למצוא לא מעט בתי אירוח שבת חתן בנתניה וסביבתה וכן באזורים אחרים ברחבי הארץ. חשוב לציין לא כל מקום שהוא בית אירוח יכול לארח אירוע כמו שבת חתן. ראשית, בשביל שהוא יהיה מסוגל לארח אירוע כזה חייב שיהיה בו בית כנסת במרחק הליכה סביר, שנית, הוא צריך להיות מותאם לקהלים מסוגים שונים, הן קהל חילוני והן קהל דתי, שלוש, הוא צריך להיות בעל נוסף. הרי בתי אירוח אנחנו יכולים למצוא לא מעט, לעומת זאת, כמה מהם באמת מעניקים לנו ערך נוסף? נוף, שירות מלא, אזורים בהם כל המשפחה יכולה לשבת ביחד וליהנות משלווה ועוד.

נקודה חשובה נוספת לגבי אירוח שבת חתן בנתניה או בכל מקום אחר, מאחר ולא פעם מדובר באירוע שכולל עשרות אורחים (צריך לקחת בחשבון שמדובר בשתי משפחות מורחבות, בהנחה וכולם מגיעים לאירוע), הרי שהמקום גם צריך להיות מותאם לאירוח שכזה, כלומר שלא יהיה בו באותו זמן עוד אירוע, אז שמחה תתערבב בשמחה, דבר שהוא בהכרח משמח...

לפני סיום חשוב לציין, ארגון שבת חתן הוא לא דבר פשוט, אך אם מזמינים מראש מקום, אז חוסכים חלק ניכר מהעבודה, בעיקר אם הצוות של המקום עוזר בארגון האירוע.

אצלנו בבית הארחה נורדיה תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים עבור אירוח שבת חתן בנתניה ובסביבתה. אצלנו תוכלו ליהנות מצוות מקצועי ועוזר, בית כנסת מפואר, מדשאות ירוקות, חדרי אירוח ברמה גבוהה, ניסיון רב באירוח קבוצות מסוגים שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר עוד היום.
 

אירוח שבת חתן בנתניה

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות