מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
253
days
:
06
hours
:
35
minutes
:
29
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
אנשי חינוך? מורים, מנהלי בתי ספר, יועצים פדגוגיים או עובדים במשרד החינוך? אם אתם מחפשים מקום להגיע להתארח בו במסגרת פעילות חינוכית כזו או אחרת - בין אם זה טיול שנתי, ימי עיון וכדומה -  בית הארחה נורדיה הוא המקום המושלם עבורכם שיכול לספק חוויית אירוח ייחודית ומעשירה למורים, תלמידים וצוותי חינוך מכל רחבי הארץ. מתחם הנופש במושב נורדיה, הסמוך לנתניה, מציע תנאים אידיאליים לסדנאות, השתלמויות, ימי עיון ופעילויות חינוכיות מגוונות. במאמר זה נסקור את היתרונות של אירוח משרד החינוך, על אנשיו ואירועיו השונים, בבית הארחה נורדיה - ונציג את המתקנים והשירותים המיוחדים המוצעים במקום.

מתקנים ושירותים בבית הארחה נורדיה

חדרי אירוח נוחים ומרווחים - בית הארחה נורדיה מציע 50 חדרי אירוח נוחים ומרווחים, המתאימים לקבוצות בכל הגדלים. אירוח של אנשי משרד החינוך, מורים ותלמידים,  בבית הארחה נורדיה יאפשר להם ליהנות מחדרים איכותיים בסביבה שקטה ונעימה.

מדשאות רחבות ידיים - המתחם כולל מדשאות רחבות ידיים, המציעות שטחים ירוקים פתוחים לפעילויות חוץ, סדנאות והתכנסויות. מדשאות אלו מאפשרות קיום פעילויות מגוונות באוויר הפתוח, המותאמות לצרכים החינוכיים של משרד החינוך.

אולמות כנסים - בית הארחה נורדיה כולל אולמות כנסים מאובזרים היטב, המתאימים לעריכת ימי עיון, סדנאות והשתלמויות מקצועיות. האולמות מצוידים בכל מה שנדרש להעברת תכנים חינוכיים בצורה מקצועית וטובה ומאפשרים קיום פעילויות חינוכיות ברמה גבוהה - בדיוק לטובת אירוח משרד החינוך ואנשיו.

כיתות פעילות - בנוסף לאולמות הכנסים, בבית הארחה נורדיה ישנן כיתות פעילות מאובזרות המתאימות לקבוצות עבודה קטנות, סדנאות ופעילויות חינוכיות.

רעבים? בבית הארחה נורדיה תמצאו חדר אוכל מרווח ותפריט ומגוון

בית הארחה נורדיה מציע חדר אוכל מרווח וכשר למהדרין הכולל 200 מקומות ישיבה ומציע ארוחות בוקר צהריים וערב בעלי תפריט עשיר ומגוון, ובמקרה של אירוח קבוצות אף ניתן להתאים תפריט במדויק לצרכי הקבוצה. האירוח בבית הארחה נורדיה מאפשר לכם ליהנות מארוחות המספקות אנרגיה להמשך הפעילויות במהלך כל היום.

אנשי ועובדי משרד החינוך אירוח בבית ההארחה נורדיה זו הבחירה בשבילכם!

בית הארחה נורדיה מספק תנאים אידיאליים לאירוח פעילויות מטעם משרד החינוך, עם מתקנים מתקדמים, חדרי אירוח נוחים ומרווחים, מדשאות רחבות ידיים, אולמות וכיתות מאובזרות וחדר אוכל מרווח עם תפריט עשיר ומגוון. מיקום בית ההארחה, ממש במרכז הארץ, בין תל אביב לחיפה, הופך אותו לנגיש מאוד לכל המשתתפים. המתחם מתאים למגוון רחב של פעילויות חינוכיות, סדנאות והשתלמויות, ומבטיח חוויית אירוח איכותית לכל המשתתפים. אז אם מדברים על אירוח משרד החינוך ואנשיו יותר ממוזמנים לערוך את אירועיהם ופעילותיהם  ולהתארח כאן אצלנו בבית הארחה נורדיה. אנו נעניק לכם סביבת עבודה ולמידה פרודוקטיבית, נעימה ומעוררת השראה.

אירוח משרד החינוך

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות