מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
על מנת לוודא כי החופשה הקבוצתית הבאה שלכם תהיה החוויה הטובה ביותר שתוכלו לקבל, חשוב למצוא את המקום המושלם להתארח בו. בין אם מדובר בחופשה השנתית במקום העבודה, או לחילופין בקבוצה של חברים אשר מגיעה לנפוש, בחירת מקום האירוח המתאים ביותר עבורכם היא זו אשר תמקסם ככל האפשר את חווית החופשה השנתית. שכן, אם נשים בצד את החוויה הכה מהנה שבחופשה עם האנשים הקרובים אלינו בקבוצה, אירוח ברמה גבוהה וכזה אשר מתאים לתנאים החשובים לנו יכול להפוך חופשה לטובה ביותר. לעומת זאת, מקום אירוח שאיננו מתאים בעבור אופפי הקבוצה או איננו מספק דיו יכול לעשות בדיוק את ההפך. על כן, באירוח ולינת קבוצות, אין להתפשר בבחירה של מקום האירוח עבור החופשה הבאה שלנו.

על מה חשוב לשים דגש באירוח ולינת קבוצות?


מאחר שמדובר בחופשה מסוג אחר, היא איננה חופשה זוגית או משפחתית אלא קבוצתית ועל כן יש דגש על ה"ביחד". סוג החופשה הזה יוצר את הצורך במרחב אירוח ולינה אשר מאפשר אירוח קבוצות בצורה שתאפשר את הביחד. כלומר, חדרים או צימרים קרובים האחד לשני. בנוסף, היותה של חצר משותפת חשוב, שכן דרושה מבואה אשר בה תוכל הקבוצה לקיים את אירועי הערב או היום, או כל מתכונת גיבוש אחרת אשר תאפשר לנופשים לבלות יחד, לנוח וליהנות כמו שצריך.

הנופש הקבוצתי המושלם עבור אירוח קבוצות בשרון


תנאים חשובים לא פחות, באירוח קבוצות בשרון ככלל, אך גם בפרט בכל סוג של חופשה הוא כמובן רמת מקום האירוח. ישנה חשיבה לניקיון מקום האירוח, גודלם של החדרים (בייחוד אם האירוח מתבצע עם המשפחות), מזון ברמה טובה וכדומה. כמובן, שגם למותרות ישנה חשיבות גבוהה ביותר באירוח קבוצות ככלל ובכל חופשה בפרט, וכך למשל עיצוב מקום האירוח והחדרים כמובן חשוב גם הוא. עוד ישנה חשיבות לקיומם של בר יין ומשקאות או מסעדה במקום האירוח, אשר בהחלט יכול להנעים משמעותית את החוויה וכן חדר ספא ו/ או בריכה אשר יכולים לשדרג את החופשה פלאים. מעל הכל, חשיבות מכרעת ישנה לשירות הלקוחות הניתן במקום האירוח, אשר ללא ספק, יכול בקלות להפוך כל חוויה לכדי חוויה מושלמת, וגם להפך מכך.

אירוח ולינת קבוצות 

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות