מושב נורדיה,ישראל

072-257-50-90

 
X
HUNDREDS ARE HELD HOSTAGE BY HAMAS
165
days
:
09
hours
:
16
minutes
:
41
seconds
אירוח משפחות
אירוח קבוצות
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם
בתור מעסיקים, חשוב לנו מאד שהעובדים שלנו ימשיכו להתפתח ולקבל הסמכות וריענון מקצועי במהלך השנים. כיום ימי ההדרכה וההסכמה הופכים להיות אירועים של ממש וזאת כדיי להוסיף גם למורל של העובדים ולגרום להם להתרגשות בנוגע למקום העבודה שלהם. אז כדיי שנוכל להוציא לדרך אירועים שכאלו אנחנו צריכים אולמות להדרכות והסמכות שיענו על כל הצרכים שלנו.

מה חשוב שיהיה אצל אולמות להדרכות והסמכות

ישנם כמה דברים חשובים שנצטרך לוודא לפני שנשכור אולם להדרכות, או אולם להסמכות וגם שניהם. עלינו לוודא מראש מהי כמות האנשים שנרצה להכיל ומהי סוג ההדרכה שנעביר. כך למשל, אולי נראה שיש צורך במספר הדרכות, לאורך מספר ימים ואפילו בקבוצות קטנות. לעומת זאת, אולי בכלל נרצה להעביר הדרכות חד פעמיות באופן מרוכז, ולכן נצטרך אולם גדול וממוזג ליום אחד.

בהתאם לנתונים האלה נוכל לבחור את האולם המושלם עבורנו. לצד כל אלו, חשוב כמובן לבדוק אם נוכל לקבל שירות הסעדה, ניקוי, אזורי לינה ונופש במידת הצורך.

איפה נוכל למצוא אולמות להדרכות והסמכות

אלמנט אחד סופי וחשוב שצריך לקחת בחשבון כשנחפש אולם להדרכות, הוא המיקום. האווירה שנקבל באזור של המקום שבו נבחר תגדיר באופן מאד משמעותי גם את אווירת האירוע עצמו. לכן אם אנחנו רוצים אווירה רגועה ושלווה, שבמסגרתה יוכלו העובדים שלנו להירגע ולהתרכז, נמליץ על שכירת אולם להסמכות בבית הארחה נורדיה הפסטורלי במרכז הארץ.

בית הארחה נורדיה הוא מתחם ייחודי, המכיל אולמות להדרכות והסמכות, שאותם ניתן לשכור על פני כמה ימים. כמו כן, תוכלו לקבל אצלנו שירותי לינה מסודרים, נופש עם בריכה וגם חדרי אוכל עם תפריט עשיר ומגוון. במסגרת חבילה זו אתם והעובדים שלכם תוכלו ליהנות, לא רק מימי הדרכה חשובים מאד לעבודתכם, אלא גם מנופש והפוגה קלה מהעומס של השגרה.

השורה התחתונה

ימי הדרכה והסמכה הם נפוצים מאד, היות והם עוזרים לבעלי העסק לוודא שהעובדים שלהם מתפתחים וגם מסייעים לתפוקה יעילה של העסק. לכן, חשוב לנהל ימים אלו באופן מסודר ונינוח באולמות מיוחדים ואפילו במתחמי הארחה ונופש, כמו זה שלנו בנורדיה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לתיאום תאריכים וקבלת מידע על כל התנאים והאטרקציות עבר ימי ההדרכה שלכם. 

אולמות להדרכות והסמכות

טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
 

פרטי התקשרות

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו לטלפון 09-88-93-160
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-257-50-90
 
דוא"ל
 
כתובת
מושב נורדיה,ישראל
פרטי התקשרות